Pühapäev, jaanuar 8, 2012
 

Toimetus

Hiiu Lehe toimetus

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411

Telefon/faks: 463 2199

Peatoimetaja: 510 9761

E-post hiiuleht(ät)hiiuleht(.)ee

Väljaandja: Hiiu Meedia OÜ, Vabrikuväljak 1, Kärdla 92411

Ülekanded: Hiiu Meedia OÜ, arve nr. EE532200221079041002 Swedbank

Toimetuse töötajad:

Harda Roosna, peatoimetaja, 5109761, harda.roosna(ät)hiiuleht.ee

 

Kati Kukk, ajakirjanik, kati.kukk(ät)hiiuleht.ee

 

Piret Eesmaa, ajakirjanik, piret.eesmaa(ät)hiiuleht.ee (lapsehoolduspuhkusel)

 

Annika Kibuspuu,  sekretär/kuulutuste vastuvõtja, 463 2199, annika.kibuspuu(ät)hiiuleht.ee

 

Irina Sarapuu, klienditeenindaja/reklaamitoimetaja, 463 2198, irina.sarapuu(ät)hiiuleht.ee

 

Tapio Vares, loodusajakirjanik, tapio.vares(ät)hiiuleht.ee

Kaja Hiis-Rinne, küljendaja/kujundaja, kyljendus(ät)hiiuleht.ee

 

Mirja Soop, korrektor

 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411