Teisipäev, juuni 28, 2022
 

Duo Hoog annab tempoka kontserdi Orjaku saalimajas

Ekraanikuva
Sel neljapäeval esineb Orjaku sadama saali­majas Duo Hoog – tegu on esimese selle hooaja kultuuri­neljapäeva kontserdiga, mille korraldab Orjaku külaselts.
Koroonapandeemia ajal loodud ansambel Duo Hoog ühendab kaht muusikut: Liina Fidelmann flöödil ja Mikk Langeproon akordionil. “Flöödi-akordioni duo ei ole just tavapärane instrumentide kooslus, vaid publikule üsnagi uus ja tulemus väga omanäoline,” märgitakse ansambli tutvustuses.
Kontserdi kavas on temperamentne muusika – pillide erinevad tämbrid ja ühine kooskõla haaravad publiku kaasa, kirglikud Ladina-Ameerika rütmid annavad ülevaate kauge maa kultuurist…
Kava on väga mitme­külgne, selle koostamisel on lähtutud publiku huvidest ja teoste dünaamilisusest. Duo mäng ja lisaks ka vahejutt põimuvad kokku emotsionaalseks teatraalseks kompositsiooniks, kus publik saab tegelastele kaasa elada ning tutvuda pillide ühise kõlavärviga.
Duo Hoog esitab selliste heliloojate teoseid nagu R. Galliano (1950), G. Hermosa (1976), K. Zgraja (1950), A. Piazzolla (1921–1992), C. Gardel (1890–1935), C. Bolling (1930).
Kassari Kultuurineljapäevade üheksas hooaeg kutsub väga omalaadsele kontserdile saabuval nelja­päeval, 30. juunil kell 19, kui Orjaku saalimaja lavale astub Duo Hoog.
“Kaunis sadam koos kauni muusikaga ootab,” kutsub Orjaku külaselts. Piletid on müügil enne algust kohapeal.

HIIU LEHT

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411