Reede, mai 20, 2022
 

Kutse suvisele 65. Hiiumaa võrkpalliturniirile

Harda Roosna | Hiiu Leht
Hiiu Leht ja Hiiumaa Võrkpalliklubi kutsuvad auväärse 65. toimumiskorrani jõudvale Hiiumaa võrkpalliturniirile, mis toimub 13. augustil 2022. aastal algusega kell 10 Kärdla staadionil (Põllu 18).
Turniir toimub elektrooniliselt eelregistreeritud nais- ja meeskondade vahel ühe päeva jooksul. Mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi lühendatud geimidega.
Aastapäeva turniirile on oodatud mängima kuni 40 võistkonda ja ligi 320 võrkpallurit. Osalejate registreerimine algab 21. mail ja kestab 1. augustini või kohtade täitumiseni.
Sportlaste nimeline ülesandmine toimub võistluseelsel nädalal elektrooniliselt. Kõik võistkonnad kinnitavad oma kohaloleku võistluspaigas ajagraafiku järgi.
Hiiumaa loomeettevõtluse arendamiseks ning turniiri eristumiseks muudest võistlustest mängitakse kodusaare klaasikunstnike, Kalli Seina autorikarikatele ja Anne-Liis Lehe medalitele.
Karikavõitjad selguvad alagruppide tugevamate seast, ülejäänud võistlevad Väikesele karikale. Võistluspäev kestab orienteeruvalt kella 18ni. Autasustamine algab pärast finaalmängude lõppu!
Turniiri korraldab Hiiumaa võrkpalliklubi korraldus­toimkond koosseisus Siiri Sülla ja Kadi Kiiver. Võistluse järjepidevuse kandja on ajaleht Hiiu Leht, mida nüüd annab välja OÜ Hiiu Meedia.
Turniiri operatiivne teavituskanal on FB leht “65. Hiiumaa võrkpalliturniir 2022”.

KADI KIIVER

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411