Reede, mai 6, 2022
 

Kaitseliidu infopäeva kutse

Kaitseliidu Hiiumaa malevkonna pealik, mereväekapten reservis Roman Lukas kutsub kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid infopäevale.
Pühapäeval, 8. mail kell 11 algaval infopäeval on Kaitseliidu Hiiumaa malevkonna staabis kavas kaks sisukat ettekannet ja kõik organisatsiooni liikmed on oodatud.
Esimene ettekanne võtab kokku eeloleval laupäeval läbiviidava kaardiharjutuse, kus Saksa kindralstaabi ohvitserid uurivad Hiiu saare strateegilist tähtsust n-ö vastasmängijate pilgu läbi. Kaardiharjutusel osalevad Hiiumaa malevkonna toetaja­liikmed reservkolonel Mark Aretz, kes on ühtlasi Eesti aukonsul Leipzigis, ning hiidlastele juba hästi tuntud kolonel Andrzej Dylong, kes on Poola kaitseatašee. Lisaks reservmajor Philipp von Saldern, kes on Nammo Defence Germany president ja kolonelleitnant Konstantin Bellini, kes on Saksamaa kaitseatašee Lätis ja Leedus.
Infopäeva teises osas räägib kindral Riho Terras olukorrast Ukrainas ja aktuaalsetest teemadest Brüsselis. Esimesel infopäeval, mille pealik Lukas korraldas märtsis, oli 60 osalejat.

HARDA ROOSNA

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411