Reede, mai 13, 2022
 

17. Hiiu Folgi passid tulid müüki

Tuuli Tammla
Tänavuaastane Hiiumaa pärimusmuusika festival Hiiu Folk kestab 21.–24. juulini.
Muusikasõpru rõõmustavad sel suvel Mari Jürjens, Cätlin Mägi ja Jaan Pehk, Nedsaja Küla Bänd, Uurikad, Margus Tabor, Robirohi, Kärt Johanson, Indrek ja Paul Kristjan Kalda, Taulide pereansambel, Andrew Lawrence-King (Guernsey saar) ja Anna-Liisa Eller, Villu Veski ja Tiit Kalluste, Helin-Mari Arder, Lovely Beats, Rüüt, Góbé (Ungari), Eva Väljaots ja Robbie Sherratt (Inglismaa), Celia Roose, Ene Salumäe ja Piret Päär, Redel Ruudus ja paljud teised.
Korraldajate sõnul on Hiiu Folk jätkuvalt rahuliku atmos­fääriga alkoholivaba festival, kus tunnevad end turvaliselt nii suured kui ka väikesed.
Nagu ikka, ootavad festivalilisi lisaks kontsertidele ka loodusretked ja õpitoad, pere pisematele on eakohased tegevused lastepesades, külla tulevad rännukoer Klaus ja koeratüdruk Lotte.
Folgi avapidu on Sõru paadi­kuuris, ülejäänud kontserdid toimuvad nagu tavaliselt Kassari kiigeplatsil, Hiiumaa kirikutes ja teistes saare kaunites paikades.
Festivali passid on Pileti­levis juba müügil hinnaga
40 eurot, kuni 13aastastele lastele (k. a) on sissepääs tasuta.
Festivalijuht Astrid Nõlvak vastas küsimusele, mida on seekord uut, et loomulikult on täiesti uus Hiiu Folgi programm. Kuulda saab teiste artistide seas ka Astrid Nõlvaku
enda heliteost, magistri­kontserti “Püha Rist”. Lastepesas aga kohtub lastega seekord lisaks rännukoer Klausile ka koeratüdruk Lotte.

HIIU LEHT

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411