Reede, jaanuar 21, 2022
 

Hiiumaa liini parvlaevadele kogutakse raamatuid

2022. aasta on Eestis raamatu­kogu teema-­aasta, sellega seoses kuulutas Hiiumaa 19. jaanuaril välja kirjanduse aasta. Kampaaniaga ühinevad ka parvlaevad, mille riiulitele oodatakse heade inimeste annetustena lugemislisa.
“Soovides toetada nii üleriigilist kui ka Hiiumaa ettevõtmist, kutsume inimesi üles oma läbi loetud raamatuid meile tooma, et saaksime need Hiiumaa liini parvlaevade raamaturiiulitesse reisijatele lugemiseks panna,” selgitas ASi Tallinna Sadam peaspetsialist Triin Rum.
Raamatuid kogutakse sadamates nii Rohukülas, Heltermaal, Kuivastus kui ka Virtsus. “Seega on ka saarlastel võimalus sõpru hiidlasi raamatutega rõõmustada,” märkis Rum. Selgituseks, et raamatu­riiulid asuvad ainult TS Laevad Hiiumaa liini laevadel, kus pikem merereis annab võimaluse raamatulugemist nautida.
“Too oma läbi loetud raamatud meie kogumiskasti ning anna neile uus elu Hiiumaa liini parvlaevadel!” kutsus Triin Rum.
Alates üleeilsest, 19. jaa-
nuarist kuu aja jooksul leiab spetsiaalse raamatute kogumise jaoks mõeldud kasti Heltermaa sadama sadama­hoone ootesaalist, Rohuküla sadama kohvikust, Virtsu sadama ootesaalist ja Kuivastu sadama ootesaalist. Raamatuid kogub ettevõte kuu aega, kuni
19. veebruarini.
Toimetaja
HARDA ROOSNA

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411