Reede, detsember 3, 2021
 

Märt Treieri raamat müügihittide esikümnes

HARDA ROOSNA
Tele- ja raadio­ajakirjaniku Märt Treieri raamat “Eluolulised lood” püsib Rahva Raamatu müügi­hittide esi­kümnes – üleeelmisel nädalal lausa teisel, sel nädalal kuuendal kohal.
“Aitäh, head inimesed, nagu pildilt näha, ei lähe raamatul üldse halvasti. Pealegi on need ühed kõige armsamad nädalad, mis hetkel käsil,” kommenteeris autor oma sotsiaalmeedia kontol.
Raamatuesitlusi alustas Hiiumaa saadikuks valitud Treier Kärdla raamatukogust, kus ruumi paarikümnele huvilisele ja küsitlejaks Peep Lillemägi.
“Eestimaa raamatukogud ja nende pidajad on sümpaatsed ja soojad inimesed ning neil on tahtmist oma inimeste pärast pingutada,” kiitis Treier, kel tänase seisuga on üle vaadatud Kärdla, Viimsi (sinna läheb ta veel), Paide, Tapa, Kohila ja Rapla raamatukogu ning ees ootamas veel tosin kohtumist. “Lubasin anda teada, kui on soovi autoriga kohtuda, pühendus küsida või raamat soetada. Inimesi ikka huvitab ka raadio- ja teletöö taustapool, küllap räägin sellestki,” lubas autor.
Detsembrikuus kohtub autor lugejatega veel kümnekonnas raamatukogus. Näiteks 13. ja 14. detsembril jõuab ta naabrite juurde Saaremaale ja Muhusse, kus teda oodatakse Salmes, Laimjalas, Lümandas ja Hellamaal.
Igal pool on autoril kaasas raamatuid, mida pakub poe­hinnast veidi soodsamalt ja lisab soovijaile ka auto­grammi. Nii mõnedki on tema sõnul tulnud kohale, et jõuluks sõbrale pühendus küsida.
Üks eksemplar tuleks kindlasti endale jätta, soovitab allakirjutanu, kes luges raamatu läbi ühe soojaga ja ühe õhtuga – emotsioonid liikusid üllatuse, rõõmu, naeru ja pisarate skaalal. Ja kindlasti on kavas kõike seda veel mitu korda üle lugeda.
Veel ütles Märt Treier, et kui omikron lubab, toob uus aasta veel mitmeid kohtumisi mandri raamatukogudes ehk jõuab ta ka Hiiumaa väiksematesse raamatukogudesse.

HARDA ROOSNA

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411