Teisipäev, november 23, 2021
 

Kätlin Masti medalijaht

Kärdla Põhikool
Novembris toimusid Eesti meistrivõistlused kadettidele nii 100- kui ka 64ruudulises kabes. 100ruudulises kabes mängis üheksa neidu. Hiiumaa Kabeklubi mängija Kätlin Mast (pildil) jagas kahe võidu, kahe viigi ja ühe kaotusega neljandat-viiendat kohta. Halvem koefitsient andis viienda koha. Esikolmikusse tulid Karmen Kuusik Nõmmelt, Triinu Jalg Jõgevalt ja Liis Marii Rool Nõmmelt. Poiste turniiril üheksa mängijaga jõudsid esikolmikusse Nõmme poisid Hans Robert Kannukene ja Robert Antoi ning Kris Taimre Nupuklubist.
64ruudulises kabes tuli 16 poisi hulgas võitjaks Priit Lokotar Nõmmelt, teine oli Kris Taimre Nupu­klubist ja kolmas Keir-­Christjan Sugul Jõgevalt.
Neidude turniiril 15 mängija hulgas võitis Emilia Kello Nupuklubist, teiseks tuli Nona Nano Jõgevalt ja kolmandaks Liis Marii Rool Nõmmelt. Kätlin Mastil tuli nelja võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega leppida neljanda kohaga.
Seekord medalijaht ei õnnestunud, sest konkurents on tugevamaks muutunud. Nüüd seisavad Kätlinil ees Euroopa noorte meistrivõistlused Poolas.

RAIVO RIST
kabetreener

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411