Teisipäev, oktoober 12, 2021
 

Võimas tegu 2021

Erakogu
Jesper Parve ja Hiiumaa Vaba­kool pälvisid tiitli “Uuenduslik algatus/­võimas tegu 2021” ja tänu­meene. Vabaühenduste tunnustused anti üle neljapäeval, 7. oktoobril Suuremõisa lossis korraldatud maakonna ettevõtete ja vabaühenduste tunnustussündmusel.
Hiiumaa Vabakooli algataja Jesper Parve (pildil) reageeris tunnustusele ühismeedias: “TÄNULIKKUS:)!!! Meie #hiiumaavabakool ja meie kooli kogukond sai sellel nädalal Hiiumaa 2021. aasta võimsaima teo auhinna. Ja just – esimene sõna, mis kohe pähe tuleb sellele siin Kõpu külas pühapäeva õhtul mõeldes, on tänulikkus. Sest Hiiumaa ning ka Hiiumaa inimesed on meid ja meie hullu ideed algusest peale kandnud nii kenasti ja armsalt. Meid on hoitud ja meid aidatud. Meile on niipalju häid sõnu öeldud ja meie muredele lahendusi otsitud. Ja seetõttu ka meie koolipere suur-suur tänulikkus. Ning ühtlasi ka lubadus – kõik meie uued pered, õpetajad ja inimesed, kelle siia saarele on toonud #hiiumaa­vabakool – hoiavad, aitavad ning otsivad lahendusi meie saare muredele, nagu olete seda teie meie muredega teinud! Aitäh! Ning suur ja sügav kummardus veelkord meie paradiisisaarele.”
Vabaühendusi, vabatahtlikke ja nende toetajaid tunnustati kokku seitsmes kategoorias ja Hiiumaa vabakonna
2021. aasta parimad on:
Parim kodanikuühenduslaureaat MTÜ Orjaku Külaselts, nominendid Haridusselts EDU ja MTÜ Hiiumaa Haridusselts.
Uuenduslik algatus/võimas tegu laureaat Jesper Parve ja Hiiumaa Vabakool, nominendid: Sõru Merekooli selts, Jahtklubi Dagö ja Hiiumaa Kerge­jõustikuklubi Hiiker.
Koosmeelekandjalaureaat MTÜ Matkaklubi Muku, nominendid: Toidu­pank/MTÜ Tuulte Tee ja MTÜ Suuremõisa Loss.
Pärandikandja laureaadid Maret Kukkur ja Kalli Sein ning Piret ja Margus Kastein, nominendid MTÜ Haridusselts EDU ja Tuulekala festival.
Parim vabatahtliklaureaat Elmo Viigipuu, nominent Boris Lukas.
Hooliv kodaniklaureaat Kirsti Pihlamägi, nominent Margus Kastein.
Kodanikuühiskonna toetajalaureaat Faasion OÜ.

HIIU LEHT

 

Sildid: , ,

Kommentaarid: 1

(kommenteerimine on suletud)

 
  • Ets

    Hiiumaa inimene. Tänavune konkurss oli küll poolsalajane kui nii vähe nominente esitati. vabatahtlike kategooriates ja hoolivas kodanikus vaid kaks. Igal aastal on olnud pea 15. MTÜ-sid ei teavitatud, samuti polnud infot Hiiu Lehes ega valla lehes. FB info levitamisest ei piisa. Niipalju siis avatud suhtlemisest ja inimeste kaasamisest

     
     
     
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411