Reede, oktoober 8, 2021
 

Vald väljastas valmis saanud spordikeskusele kasutusloa

HÄLI-HERTA HAAVAPUU
Vallavalitsus teatas, et kolmapäevasel istungil väljastas kasutusloa uuele Hiiumaa Spordikeskusele – järgmisel nädalal saavad esimesed huvilised maja juba kasutada.

“Hoone on saanud kõigilt vajalikelt osapooltelt kooskõlastuse kasutusele võtmiseks,” kinnitas vallavanema asendaja Hergo Tasuja valla sotsiaalmeedia lehel.

Esmaspäeval, 11. oktoobril peab MTÜ Hiidlaste Koostöökogu uues spordikeskuses juba üldkoosoleku. Koosolek toimub spordihoone noortekeskuse saalis ja enne seda on koostöökogu liikmetel võimalik osaleda ringkäigul uues majas. Koostöökogu tegevjuht Reet Kokovkin tuletas meelde, et kaasa tuleb võtta vahetusjalatsid.

Keskust haldava valla allasutuse Hiiumaa Sport juhataja Martin Lauri ütles, et kui hästi läheb, saab juba järgmisel nädalal majas treeningutega alustada.

Nädala algul kolib sisse spordikool, siis pannakse paika saaliajad ja rühmatreeningud saavad alata neile renditud ruumides. Ka jõusaali seadmine on nii kaugel, et saab hakata järgmise nädala teises pooles sinna treeningutele pileteid müüma.

Lähiajal kolivad samuti spordihoonesse Kärdla põhikooli vanemate klasside kehalise kasvatuse tunnid. Lauri ütles, et tema teada jäävad põhikooli saali ainult 1.–3. klassi kehalise kasvatuse ja liikumistunnid. Suuremate õpilaste sh gümnasistide kehalise kasvatuse tunnid uues spordikeskuses algavad peale koolivaheaega.

Vallavalitsuse teatel paigaldatakse koolist spordihalli ja tagasi liikumiseks esialgu ajutine kergtee, peagi valmib ka püsiv asfaltkattega ühendustee.

Spordikeskuse pidulik avamine on planeeritud reedele, 12. ja laupäevale, 13. novembrile. Vallavanema asendaja Hergo Tasuja sõnul selleks, et saaks avada kogu kompleksi, sh ka välialad korraga. Täpsemat infot avamispeo kohta lubas vald anda lähinädalatel.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411