Teisipäev, oktoober 5, 2021
 

Ettevõtlusnädal toob rohkelt sündmusi

Eile startinud Ettevõtlusnädala sündmused toimuvad veebis, hübriidina ja nõuetekohastes seminariruumides.
Kokku enam kui 200 koolitust, konverentsi, töötuba, mis kõik aitavad arendada ettevõtlikkust. Eesti suurima koolitusnädala juhtmõte on sel aastal “Kohane ja võida!”.
Hiiumaa Arenduskeskuse juhataja Liis Lukase sõnul keskendub meie maakonna programm sellel aastal peamiselt noortele, aga juttu tuleb ka ettevõtlusega alustamisest ning erinevatest ette­võtlustoetustest. “Noored külastavad Ettevõtlusnädala raames kohalikke ettevõtteid ning osalevad äriideede genereerimise töötoas. Lisaks saavad nad tutvuda start-up maailma telgitagustega ning kuulda selle valdkonna tegijatelt, mida tähendab tänapäeval start-upindus. Viime läbi töötoa teemal, kas hakata ettevõtjaks või mitte ning kuidas leida endale head äriideed,” selgitas Lukas pressiteate vahendusel.
Neljapäeval, 7. oktoobril tähistatakse Ettevõtlus­päeva Hiiumaa tublide kohalike ettevõtete ja vabaühenduste tunnustamisega. Kutsetega pidu toimub Suuremõisa lossis ja veebiülekandena.
Ettevõtlusnädal lõppeb reedel inspiratsiooniõhtuga teemal “Kohane ja võida!”. Hiiumaa ettevõtjaid tuleb inspireerima hiidlane ning tunnustatud ettevõtja Reet Roos ja see kohtumine toimub Rannapaargus. Lisaks tutvustatakse selle nädala jooksul Hiiumaa Rohelise märgi saanud ettevõtjaid.
Ettevõtlusnädalal pakutava programmiga saab tutvuda ja üritustele registreeruda veebilehel https://ettevotlusnadal.ee/
Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Arendus-
keskuste võrgustik ja see viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.
Toimetaja
HARDA ROOSNA

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411