Teisipäev, september 21, 2021
 

Tenniseklubi sõpruskohtumine Tartus

Kristi Linkov
Kui 27. jaanuaril saare tennisehuviliste hea tuttav, Hiiumaa haiglas arstina töötav Katrin Liivamägi Tartu Akadeemilisest tenniseklubist tegi allakirjutanule ettepaneku üheks toredaks sõpruskohtumiseks Tartu Toome tenniseväljakutel, siis ei osatud arvatagi veel, kui tore üritus sellest kujuneb.

4. septembril sõitiski Hiiumaa tenniseklubi 15-liikmeline esindus Tartusse, et maha pidada üks põnev lahing meespaaride, naispaaride ja segapaaride vahel. Kokku mängiti 16 mängu: neli naispaari, neli meespaari ja kaheksa segapaari. Katrin Liivamägi, kes igal suvel Hiiumaal tennist mängimas käib, esindas seekord meie tenniseklubi.

Nagu Tartu Akadeemiline tenniseklubi kirjutab, et kuigi tegemist oli ajaloos esmakordse kohtumisega, jõuti kiiresti ühisele järeldusele, et see tore tava peab jätkuma ja rändkarikas peab hakkama liikuma mandri ja saare vahet.

Katrin Liivamägi jäi võistlusega väga rahule: “Väga lahe seltskond on ja üritus tuleb täpselt selline, milliseks inimesed ta ise teevad. Meil oli väga vahva!”

Hiidlastest võistlesid Tartus Kärt Loopalu, Kristel Mutt, Kati Mölder, Moonika Teras, Tiia Liibert, Kersti Vesilind, Kadri Räis, Tanel Malk, Oliver Tatar, Erik Puskar, Ruudi Kasser, Argo Vasar, Kaupo Valting ja Ago Rist.

Võistluse võitis seekord küll Tartu Akadeemiline Tenniseklubi, kuid see ei tähenda, et nüüdsest, kui meie liikmed aastaringselt Hiiumaa spordikeskuses saavad trenni teha, tulemus hiidlaste kasuks muutuda ei võiks.

 

Kristi Linkov

Hiiumaa tenniseklubi

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411