Reede, september 24, 2021
 

Kiirturniir Kärdla Sügis 2021 peeti tuules ja päikeses

TIIU MASING
TIIU MASING
On teist päeva tuulevaikne ja astronoomilise sügise saabumise päeval kohal ka öökülm. Aga sellest, kuidas nädalajagu päevi tuul möllas ja trikitas lendulöödud pallidega, võivad eredalt muljetada nii 18. septembril üksikmängude tenniseturniiril Kärdla Sügis osalenud ja pealtvaatajad kui ka järgmisel päeval toimunud segapaarismängudest osa saanud.
Kaheksast võistlema tulnud naisest sai pärast kolme järjestikust mänguvooru, kus kergendavaks asjaoluks settide algseis 2/2 ja lühike otsustav sett, kiirturniiri Kärdla Sügis karika endale Kristiina Nõulik. Esikohamängus olid tema võidunumbrid Liisi Maari üle 7/5 6/3. Kolmanda kohaga lõpetas Maarika Matt, olles parem Ülle Paasojast. Otsustavat setti läks vaja üksnes viienda-kuuenda koha mängus, kus läks kirja tulemus 7/5 6/7 13/11!
Samas formaadis meeste mängudele päeva teises pooles pani lisaks tugevale tuulele oma pitseri üha madalamale laskunud silmipimestav sügispäike. Puid, mis seda aastaid leevendasid, enam ei ole.
Suhteliselt kergete mängudega finaali jõudnud Leemet Kääri ja Rando Reiningu omavaheline matš kiskus aga tasavägiseks ja lõppes
Leemeti võiduga seisul 7/6(3) 6/4. Kolmas koht kuulus Andres Tammeveskile, kes, nagu ka Kaupo Valting, võitlesid end poolfinaali kolmesetiliste mängudega. Otsustavasse setti läks ka mäng seitsmenda koha eest, mille võitis ainsana noortest Kärdla Sügisel kaasa teinud Oliver Matto.
Koheselt kajastamata jäänud turniiril Juuli karikas 2021, mis toimus samuti kaheksa võistlejaga, aga tavaformaadis mängudega 26.–29. juunini, pälvisid karika Kristiina Nõulik (2. koht Maarika Matt, 3. koht Kadri Räis, 4. koht Kristi Linkov) ja Rando Reining (2. koht Andres Apri, 3.–4. kohta jagasid Argo Vasar ja Ruudi Kasser).

TIIU MASING
Hiiumaa Tenniseklubi

 

Sildid:

Kommentaarid: 1

(kommenteerimine on suletud)

 
  • viljams

    Lahe artikkel ja au autorile kes tähte pilgutamata kirjutas artikli mängudest milles pole aru saada milline pallimäng käigus oli. Kui silti poleks olnud või tuttavaid nimesid siis mine tea mis palle taga aeti …

     
     
     
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411