Teisipäev, juuli 13, 2021
 

Sport ruulib, kuumus ka

Sport on kuumalgi suvel kuum teema. Igal tasandil. Äsjalõppenud EM jalgpallis naelutas tuhandeid eestlasi teleri ette. Itaalia ja Inglismaa EM finaalmäng tõestas, et nooruse uljusel ja jõul on omad plussid, aga kõvasti maksab ka kogemus – jaksad kannatada ja oma võimalust oodata, vastutust kanda ja otsustaval hetkel külma närvi säilitada.

Kümne päeva pärast algab ülemaailmne spordipidu Tokyo olümpia, koroonapandeemia tõttu kahjuks küll ilma pealtvaatajateta tribüünidel. Õnneks saab sportlastele taas kaasa elada teleri vahendusel.

64. Muhu väina regatil osaleb rohkem jahte kui eelmisel aastal, 111, lisaks peotäis matkajaid. Kärdlasse jõuab purjetajate laulupidu reedel ja laupäeval saavad soovijad jälgida Hiiumaa Sadamate Kärdla ringi.
Õhtul on Kärdla sadamas regati lõpetamine ja võitjate autasustamine.

Nädalavahetusel toimunud valdade suve-
mängudel võistles paar tuhat sportlast. Kohe algavad Hiiumaal kettagolfi Eesti meistrivõistlused, mille üle 300 võistleja ning Luidjal tuleb sportlik nädalalõpp rannavolle, triatloni ja tänavakorvpalliga.

Ilm aga on jätkuvalt kuum, sestap vahendame Kuressaare haigla hoiatust, kuidas end kuumakahjudest säästa ja kuidas abistada kannatanut.

 

13. juuli 2021

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411