Laupäev, juuni 26, 2021
 

Kultuurisuvi algab

Päikese- ja lõkkekuum ning tormi(li)ne jaaninädal sai läbi. Hiiumaa teed olid veel eile autodest tõsiselt pungil – nii autoderohke pole siin tükk aega olnud. Kahjuks hakkas mitmel pool silma mitu mõttetut möödasõitu. Milleks? Kuhu on kiire? Kas Kärdlasse kauplusesse või Kõpu otsast merre? On ju möödasõit liikluses üks ohtlikemaid manöövreid ja suvisel saarel võiks ruttamise asemel mõnusalt kulgeda.

Ees ootab puhkuste, mere ja maaelu, hea toidu-joogi ja kultuurisuve nautimise aeg.

Tänases Hiiu Lehes kirjutame ettevõtjast, kes tahab Soomest Eestisse ja Hiiumaale naasta. Selleks, et end saarel ära elatada, hakkas ta džinni tootma. Ei, Hiiu Leht ei propageeri alkoholitarbimist, küll toome näite, mida kõike ettevõtlikud inimesed ette võtavad selleks, et (Hiiu)maal elada saaks.

Sel suvel on roheliseks sihtkohaks tunnistatud Hiiumaa ettevõtlikud inimesed külastajaid ootamas igas saare otsas. Heltermaa sadamast alates kuni Kalanani saare läänetipus.

Ja kultuurisuvi tõotab tulla huvitav – muusikasündmused, teatrietendused, näitused jne jms – loodetavasti ka külastajaterohke. Oleme teid kõiki terve selle koroonaaja oodanud.

 

 

26. juuni 2021

 

Sildid: , , , , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411