Reede, juuni 4, 2021
 

Gunter Pauli peab Kärdlas loengu

Erakogu
Belgia ettevõtja, innovaator ja taastava majanduse visionäär Gunter Pauli peab juuni lõpus Kärdlas avaliku loengu. Pauli on välja töötanud nn sinimajanduse ärimudeli, samuti loonud tervikliku õppe programmi “Seiklus”, mis paneb kokku lugude jutustamise, teaduslikud teadmised ja kogemusliku õppe. Nii õpivad lapsed nägema maailma kui terviklikku seostatud süsteemi. Pauli haridusliku sisuga loengu teemaks ongi “Maailma avamine lugude kaudu – alus elu terviklikkuse mõistmiseks”.

Programmi Ettevõtlik Kool maakondlik koordinaator Henri Reeder avaldas lootust, et kohtumine üle maailma tuntud haridusuuendajaga annab olulise tõuke hariduselu arendamiseks Hiiumaal. “Proovime selle kohtumisega anda koolidele lisajulgust ja indu õppetöö jätkuvaks arendamiseks,” ütles Reeder.  Ühtlasi tunnustas ta saare koole, mis aktiivselt rakendanud ettevõtlikku õpet.

Kohtumine algab kolmapäeval, 30. juunil kell 12 Kärdla kultuurikeskuse kinosaalis. Pärast ettekannet on Tuleviku Hariduse SA nõukogu esinaine Ave Oit ja lastevanemate liidu juht Aivar Haller valmis jätkuaruteluks. Osalema on oodatud igas haridusastmes õpetajad, lapsevanemad, koolijuhid, haridusuuendajad ja ka kõik teised, kes laste ja noortega töötavad.

Eelregisteerimine kestab 20. juunini aadressil http://bit.ly/gunterpauli3006

 

Toimetaja HARDA ROOSNA

 

Sildid: , , , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411