Teisipäev, aprill 27, 2021
 

Lapsevanem ei tohi olla vägivaldne

Eesti Naisliit on Malle Kobinilt talle 2013. aastal omistatud aasta ema tiitli 9. aprillil 2021 ära võtnud ning mõistab hukka igasuguse laste väärkohtlemise ja perevägivalla. Naisliit rõhutab, et ükski võim ei ole kuritarvitamiseks.
Oleme koos ülejäänud Eesti ühiskonnaga sügavalt nördinud, et üks ema on oma vastutusel olevaid lapsi nii julmalt kohelnud. Meil on väga kahju lastest, kes pidid väärkohtlemise all kannatama. Selline käitumine ei ole üldse ema vääriline.
Kahju, et alles nii palju aastaid hiljem abi vajavaid lapsi märgati. Mõned kogukonna liikmed on meediale tunnistanud, et ei julgenud oma kahtlusi jagada, sest Kobin oli kohalikus elus väga mõjukas inimene. Paraku on võimu kattevarjus toimetav väärkohtlemine ühiskonnas laiem probleem, millele Naisliit oma tegevuste kaudu ka edaspidi tähelepanu juhtida kavatseb.

Mailis Alt
Naisliidu esinaine

 

Sildid: , ,

Kommentaarid: 3

(kommenteerimine on suletud)

 
 • sitikas

  Milliste pättide juttu te järgmiseks usute?

   
   
   
  • Naisliidus peaks ikka olema korralikud inimesed, mitte pätid, nagu ka riigikohtu kosseisus, kust selles kohtuasjas tuli lõplik, süüdimõistev otsus.

    
  • Naisliidus peaks ikka olema korralikud inimesed, mitte pätid, nagu ka riigikohtu kosseisus, kust selles kohtuasjas tuli lõplik, süüdimõistev otsus.

    
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411