Teisipäev, märts 30, 2021
 

Ühe keskväljaku müügipaviljoni rentnik selgunud

Kati Kukk | Hiiu Leht
Kärdla keskväljaku ühe müügipaviljoni kolmest rendi­konkursi võitis OÜ Hiiu Roheline, toidupaviljoni rentnik on selgumas ja käsitööpaviljonile seni soovijaid polnud.
Ettevõtte OÜ Hiiu Roheline juhatuse liige Ivo Lõppe ütles, et nemad asuvad tegutsema kohe kui leping sõlmitud.
Tegu on ühega kolmest keskväljaku kauplemis­pinnast, mille kasutusele andmiseks Kärdla osavald konkursi korraldas ja kuhu otsiti ette­võtjat, kes hakkaks paviljonis pakkuma eesti­maiseid toiduaineid.
Kärdla osavalla vanema asendaja Triin Masing ütles, et rohkem pakkumisi selle paviljoni rendiks ei tulnud ja nii kuulutati võitjaks ainus pakkuja.
Teise, toitlustamiseks plaanitud paviljoni rendiks laekus kolm sooviavaldust ja selle kohta ei ole konkursikomisjon veel lõplikku otsust teinud. “Esialgu komisjoni eelistuseks olnud pakkuja kahjuks loobus, mistõttu peame teised pakkumised uuesti läbi vaatama,” selgitas Masing, et hindajad pidasid oluliseks ennekõike pakutavat toiduvalikut ja lahti­olekuaegade paindlikkust. Pakkujad olid valmis alustama kauplemist juunikuus ja tegutsema aasta­ringselt. “Teame, et suvehooajaväline periood on vaiksem, mistõttu oleme omalt poolt ka lahtiolekuaegade suhtes paindlikud,” lisas Masing.
Käsitöökioski kohta ei ole veel otsust tehtud, kas korraldada uus pakkumine samade tingimustega või muuta neid. Masingu sõnul teevad nad selle otsuse kindlasti lähiajal. Käsitöökioski rendilevõtmiseks ei tulnud ühtki sooviavaldust.
Igal kasutusse antaval müügipaviljonil on erinev otstarve: ühel eestimaiste toiduainete jaekaubandus, teisel toitlustamine ja kolmandal hiiumaise disaini- ja käsitöötoodete müük.
Kauplemispinnad on 10 ruutmeetri suurused ja need antakse tasuta kasutusse. Rentniku kanda on kauplemispinna kasutamisega seotud kulud – elekter, vesi, kanalisatsioon, ümbruse heakord ja prügivedu.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411