Reede, märts 26, 2021
 

Eile peeti Käina Konsumi sarikapidu

Harda Roosna | Hiiu Leht
Harda Roosna | Hiiu Leht
Hiiumaa tarbijate ühistu juhataja Kaja Antons koos kaaslastega tõi eile Käina kaubanduskeskuse sarikatelt juba pärja alla.
Selle verstapostini jõudis ehitaja OÜ Nordecon Betoon vähem kui kolme kuuga, tööd algasid jaanuaris, avamiseni on jäänud veel kolm kuud.
Kui äsjatoimunud nurgakivi panekul oli kohal vaid mõni asjaosaline, siis seekord oli kohal huvilisi, nagu oleks juba maja avamine, märkis Kaja Antons. Ehitaja Nordecon Betoon projektijuht Reino Mälk ulatas tellijale käsisae, millega pärg lati otsast lahti saagida. Enne kui tõstukiga katusele tõusta, tänas Antons ehitajaid hea koostöö eest.
Üks, kes koos Kaja Antonsiga
tõstukiga katusele tõusis, oli hoone arhitekt Jaan Kuuse­mets arhitektuuribüroost DAGOpen. Kuusemets ütles, et väga sageli ta pärga sarikatelt maha toomas käia pole saanud. “Coopi kaupluse kohta saime teha päris palju sellist kohalikku arhitektuuri,” kiitis Kuusemets, kelle jaoks oli see esimene ehitusse läinud kaupluseprojekt, ja tänas tellijat.
Vallavolikogu esimees Aivar Viidik ja osavallavanem Omar Jõpiselg kiitsid kaupluse asukohavalikut ja vallavanema asendaja Hergo Tasuja ütles tänusõnu tarbijate ühistule, mis ehitab suuri kauplusi, aga arendab ka väikeseid.Ta tõi näitena Nurste kaupluse, mis kohalikule kogukonnale väga vajalik ja oluline.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411