Teisipäev, veebruar 23, 2021
 

P/L Tiiu ja Tõll laevapere liikmetel tuvastati koroonajuhtumid – osa reise jääb ära

TS Laevad sai info, et Hiiumaa liinil sõitva parvlaeva Tiiu laevapere liige ning Virtsu-Kuivastu liinil sõitva parvlaeva Tõll laevapere liige on saanud täna, 23. veebruaril, positiivsed koroonatesti tulemused. Ohutuse tagamiseks väheneb ajutiselt reiside arv Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinidel, teatas TS Laevade juhatuse esimees Indrek Randveer. Ära jääb parvlaeva Tiiu väljumine Rohukülast Heltermaale täna, 23. veebruaril kell 22 ning kolm väljumist homme – kell 6.30 ja kell 13.30 Heltermaalt ning kell 11.30 Rohukülast.

Virtsu-Kuivastu liini teenindab homme vaid parvlaev Piret ja homme ei jääb ära viis väljumist Kuivastust ja viis väljumist Virtsust. “Tagamaks nii meeskonna kui reisijate ohutuse viime parvlaevadel Tiiu ja Tõll  läbi põhjalikud desinfitseerimised ning teostame meeskondade täielikud vahetused,” selgitas Randveer. “Selle tõttu oleme sunnitud neli parvlaeva Tiiu reisi ära jätma ning hõrendama kolmapäeval Virtsu-Kuivastu liini sõiduplaani. Pileti ostnud reisijaid teavitame SMSi teel ning loodame reisijate mõistvale suhtumisele.” Ka palub TS Laevad reisijatel enne teele asumist tutvuda sõiduplaani muudatustega veebilehel praamid.ee

Terviseameti sõnul loetakse ühe meeskonnaliikme haigestumisel koroonaviirusesse lähikontaktseteks kogu meeskond. Haigestunud meeskonnaliikmetel reisijatega lähikontakti ei olnud.

 

HIIU LEHT

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411