Teisipäev, veebruar 9, 2021
 

HOK: suusaorienteerumise Eesti MV-lt Hatikul seitse medalit

OK Kobras
Suusaorienteerumise Eesti meistrivõistlustel Põlvamaal Hatikul osales Hiiumaa orienteerujate klubi 11 võistlejaga – koju toodi koguni seitse medalit.
“Kusjuures noortele oli see esimene suusaorienteerumisvõistlus ning mitmesuguseid kogemusi ja emotsioone kogunes kuhjaga,” märkis Hiiumaa spordikooli direktor Elo Saue sotsiaalmeedias.
Laupäevasel lühirajal võitis kuldmedali Toivo Saue M65, hõbemedali said Herta Kesküla N16 ja Elo Saue N45, pronksmedali Maria Eller N16 klassis.
Helisa Tartu oli N14 klassis viies, Toomas Mast M55 viies, Marta Maripuu N14 kaheksas, Siiri Talts N20 klassis seitsmes, Kätlin Mast N14 klassis 12. kohal, Jan Samorodni M14 klassis
14. kohal ja treener Anu Saue N55 klassi kaheksas.
“Pühapäevasel tavarajal olid rajad juba märksa pikemad, samas noortel kogemus ning mingisugunegi aimdus eesootavast olemas,” jagas Elo Saue võistluse muljeid.
Nii suutis Herta Kesküla
eelmise päeva tulemust korrata ning oli N16 klassis uuesti hõbemedalil. Elo Saue ja Toomas Mast olid eelmise päeva kogemusest õppust võtnud ning tulid oma vanuse­klassis võitjaks. Toivo Saue sai seekord hõbemedali, kõigest 39sekundilise kaotusega võitjale. N14 klassis olid Helisa Tartu kaheksas, Marta Maripuu üheksas ja Kätlin Mast 13. kohal N16 klassis oli Maria Eller neljas, N20 klassis Siiri Talts seitsmes. Jan Samorodni M14 klassis 13. kohal ja Anu Saue N55 klassis kuues.
Tulemused leiab ka OK Kobras lehelt https://kobras.polvamaa.ee/

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411