Reede, jaanuar 8, 2021
 

Uuel väljakul peeti esimesed pulmad

ARGO NURS
ARGO NURS
Uue Kärdla kesk­väljaku varjualune, pergola leiab huvitavat kasutust – detsembris peeti siin jõululaata, aasta eelviimasel päeval töötas Nääriraadio stuudio ja samas registreeriti esimest korda abielu.
Aasta eelviimasel päeval, 30. detsembril kell 15 pani valla perekonnaseisuametnik Riina Lilleõis Kärdla kesk­väljaku pergolas ehk varju­aluses paari Janika ja Villu.
Hea sõber ja endine kolleeg Janika Orav, kes peale abiellumist kannab perekonnanime Roosa, ütles, et kuna koroona­viiruse leviku tõttu on siseruumides pidulikke sündmusi keeruline korraldada, langes valik abielu registreerimis­kohana pergolale.
Vihmast veidi vettinud varju­alusesse mahtusid kenasti nii vanemad-sõbrad-sugulased kui terve Kärdla Kammerkoor, kus Janika laulab. Argo Nursi fotodelt on näha, et pergolas leidus sobivaid kohti nii vastabiellunute kui ühispildi tegemiseks.
Peale “orava­naha eemaldamist” ja “kurameerimise lõputunnistuse” kättesaamist läks noorpaar mandrile puhkama, pulmapidu aga peetakse soojemal aastaajal.
Homme, 9. jaanuaril kell 14 algab Kärdla keskväljaku pergolas Hiiumaa spordi­aasta lõpetamise vabaõhupidu. Samas selguvad maakonna spordi­aasta parimad.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411