Reede, jaanuar 15, 2021
 

Teenetemärgi kandidaate 11, aukodanikke 3

Harda Roosna | Hiiu Leht
Tähtajaks, 15. detsembriks, esitati aukodaniku tiitli omistamiseks kolm ja Hiiu maakonna teenetemärgiga tunnustamiseks üksteist inimest. Hiiumaa vallavanema asendaja Hergo Tasuja ütles, et mitmed nimed kordusid. Ühtlasi tänas ta hiidlasi, kes tublisid kaaskodanikke märkavad ja tunnustamiseks esitavad.
Valiku kandidaatide vahel teeb komisjon, mille koosseisu kuulub kaks valla­valitsuse liiget, Karin Kokla ja Hergo Tasuja, lisaks esindaja igast volikogu fraktsioonist: Liina Lepamaa, Sander Kopli ja Toomas Remmelkoor.
Vallavalitsus peab kandidaadid edastama komisjonile 15. jaanuariks, misjärel komisjon saab otsuse langetada. Tasuja ütles, et otsus tehakse lähinädalatel.
Teenetemärgid soovib vald üle anda vahetult ja tõenäoliselt enne 24. veebruari. Laureaatide nimesid aga eelnevalt ei avalikustata.
“Vabariigi sünnipäeval traditsioonilist pidu, mis koosneks aktusest ja hilisemast vastuvõtust, viirusepuhangu tõttu korraldada ei saa,” ütles Tasuja. “Küll soovime sel päeval valla­kodanikele rõõmu pakkuda ning tegeleme sellega, et antud oludes selleks parim võimalik lahendus leida.”

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411