Teisipäev, jaanuar 26, 2021
 

Singlist “Vaikida Võib” valmis akustiline versioon

PRESSIFOTOD
Mullu 4. detsembril ilmus Ott Leplandi ja elektroonilise duo Púr Múddi koostöös valminud lugu “Vaikida Võib”. Eile tuli välja loo akustiline versioon, mida saab koos videoga kuulata YouTube-ist.
Ott Leplandi ja Púr Múddi eelmise aasta lõpus ilmunud singel “Vaikida Võib” on nüüdseks väljas olnud juba peaaegu kaks kuud. Kuna tegemist on mõnusalt tantsulise looga, siis mõtlesid artistid, et oleks tore loost ka rahulikum versioon teha.
“Saime Púr Múddi poiste Oliveri ja Joonataniga taaskord üle mitme kuu stuudios kokku ja ühise jämmi käigus otsustasime teha akustilise versiooni meie ühisest singlist. Kuna tulemus meeldis meile väga, siis otsustasime seda jagada ka kõikide enda kuulajatega,” räägib Ott Lepland loo akustilise versiooni sünnist.
Ott Leplandi ja Púr Múddi uus lugu “Vaikida Võib” on inspireeritud muusikute enda eludest – läbi elatud emotsioonidest, kogemus-­
test ja mõtetest. “Lugu räägib sellest, kuidas sageli võtame kõike oma elus iseenesest mõistetavana ja hakkame seda väärtustama alles siis, kui meil seda miskit enam ei ole,” räägib Ott uue loo sisust.
“Lugu ise on põnev, müstiline ja samaaegselt ka helge,” kirjeldab Púr Múddi liige Joonatan Siiman ühist singlit. “Usun, et nii mõnigi inimene võib end selle loo sõnades ära tunda,” lisab Joonatan.
Kuulata saab loo akustilist versiooni siin: https://youtu.be/78prt1i2ELk

KERTU MÄGAR

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411