Reede, jaanuar 8, 2021
 

Pühvli aasta horoskoop

Tere jälle! Näete, saingi idamaade horoskoobi tehtud.
Pühvli aasta alguseni on küll veel natuke aega, 12. veebruarini.
Pühvli kohta peab ütlema, et pühvel on aeglane, rahulik, kannatlik elukas, aga kui midagi ette võtab, on põhjalik ja viib asja lõpule. Selline peaks siis tulema ka Pühvli aasta.
No, tegelikult nimetatakse seda va Pühvli aastat mõnikord ka Härja või Pulli aastaks – nii et pulli võib ka saada.
Vaatame neid loomamärke siis lähemalt.

ROTT
Rott peaks pisut hoogu maha võtma ja varanduse jahtimisega ette vaatama. Võõrad kapsa rauad jätku heaga rahule.

PÜHVEL (HÄRG)
Pühvlile sobib see aasta väga hästi. Tema on tööloom ja saab kulgeda just nii rahulikult, nagu tahab. Pühvel valmistab iga sammu põhjalikult ette, sellepärast läheb tal kõik ladusalt.

TIIGER
Tiiger pole sellise mäletsejaaastaga eriti rahul. Tema otsib põnevust ega viitsi enne mõelda ja siis tegutseda, pigem ikka vastupidi. Aeg-ajalt läheb ta täitsa närvi.

JÄNES (ka KASS)
Nojah, olgu öeldud, et mina ei saa aru, mis on ühist jänesel ja kassil, aga horoskoopide puhul tuleb selliste asjadega leppida.

Jänesele Pühvli aasta sobib.
Tema tegeleb vaikselt oma asjadega ega sekku väga teiste muredesse. Kui keegi kipub teda tülitama, laseb jalga.

DRAAKON
Draakon on solvunud, sest mõned ütlevad, et teda pole olemas. Ta tahaks kangesti tuld pursata, eriti külmal ajal, aga kütus saab kogu aeg otsa.
Nii ta siis vaatabki iga päev kütusehindu, et suuremad varud soetada, kui bensiin on odavam.

MADU
Madu on Pühvli aastaga rahul, sest saab vaikselt peesitada.

Seal ta siis mõtiskleb maailma elu üle. Muuhulgas mõlgutab ta, miks inimesed teda kardavad. Tema ei ründa ju kedagi, kui talle just saba peale ei astuta.

HOBUNE
Hobune, kes tavaliselt kipub liiga palju hirnuma ja takka üles lööma, võtab Pühvli aastal tuure veidi maha ja leiab, et päris hea on täies rahus kaeru krõmpsutada.

LAMMAS (ka KITS)
Lambale kui rahumeelsele rohusööjale on Pühvli aasta samuti soodus. Rohi tundub täitsa roheline ka siinmail, nii et mõtted parematest karjamaadest võib korraks maha matta.

AHV
Ahv ei ole Pühvli aastaga päris rahul. Tema tahaks natuke rohkem turnida, mängida ja riskida. Eks ta ikka sellega tegeleb ka, aga loiumalt kui muidu.

KUKK
Kukk käib tähtsalt ringi ja kireb nagu ikka. Tema on enda arvates boss ja vaatab oma õrrelt kõigile ülalt alla. Liigse ülbuse tõttu võib ta siiski sabasulgedest ilma jääda.

KOER
Koer loobub Pühvli aastal oma saba tagaajamisest. Tal võib küll mõnikord natuke igav hakata, aga noh, magamine on ju ka üks mõnus tegevus. Samuti saab sellisel rahulikul aastal rohkem kodule pühenduda.

SIGA
Noh, notsule Pühvli aasta sobib. Saabki rahus elada. Ja kui keegi tema ette pärleid pillub, oskab ta ka nendega midagi tarka ette võtta. Need saab ju näiteks rahaks teha.

Polnudki nii raske. Muuseas, ma ise olen ka Pühvli aastal sündinud, nii et arvake nüüd ära, kui vanaks ma 2021. aastal saan.

BOBIK
arvamusliider ja idamaade
asjatundja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411