Reede, detsember 4, 2020
 

Transpordiameti juhina alustab Padar

HANNA SAMOSON/ERR
Majandus- ja taristuminister Taavi Aas kinnitas riigi­kantselei valikukomisjoni ettepanekul uue transpordiameti juhiks Kaido Padari.
“Kaidol on väga pikaajaline kogemus juhina nii avalikus- kui erasektoris,” ütles Aas. “Hindan väga tema võimet käivitada uusi keerulisi ettevõtmisi, innustada inimesi ja viia ellu visioone. Tal seisab ees väga suur töö, et ühendada kolm senist olulist transporti reguleerivat ametit ühtseks tervikuks, kaotamata fookust üheltki valdkonnalt.”
Kaido Padar nimetas oma esmaseks tööülesandeks, viia lõpuni ametite ühendamine, mis tema hinnangul on, hoolimata keerulisest olukorrast sel aastal, paljude inimeste pingutuse edulugu. Oluliseks nimetas ta kolme suunda: inimeste ja kaupade efektiivsem liikumine koos ja eri transpordiliike kasutades; väga kiireid samme tuleb astuda nn rohelise liikuvuse suunas ja ka kolmandaks peab olema tagatud inimeste ohutus, kasutades selleks nii taristu arendamist kui infotehnoloogia võimalusi.
Veeteede ameti, maanteeameti ja lennuameti liitmisel tekkiv transpordiamet alustab tööd 1. jaanuarist. Kaido
Padar asub ühendameti juhina tööle alates 1. jaanuarist, tema ametipalk on 7500 eurot kuus.
Varem on Padar juhtinud ASi Eesti Talleks, hiidlased mäletavad teda ajast, kui ta juhtis OÜd TS Laevad, ta on olnud juhtkonna liige Eesti Postis, töötanud riigikantseleis, Tallinna linnavalitsuses ja rahvusooperis. Viimastel aastatel juhtis ta ka riigi osalusega ettevõtete nõukogude nimetamis­komiteed.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411