Kolmapäev, detsember 23, 2020
 

Kärdla sadama rendipinnale tuleb uus konkurss

Novembrikuus välja kuulutatud konkurssidele Kärdla ja Orjaku sadamas äripindade rendile andmiseks laekus sihtasutusele Hiiumaa Sadamad kaks pakkumust Kärdla sadama toitlustuskohale, kus seni tegutses Resto Kuur, ja kolm pakkumust Orjaku toitlustus- ja majutuspinnale nn Orjaku pubi hoones.
Sihtasutuse juhatuse liige Liina Härm andis teada, et eelmisel reedel kogunenud siht­asutuse nõukogu hinnangul olid Orjaku rendipindadele tehtud pakkumused väga tasavägised ja otsust oli üsna keeruline langetada. Igal pakkujal olid oma tugevad küljed, millega ta oleks väärinud esikohta. Välja valida sai aga vaid ühe ettevõtja, kellega jätkatakse läbirääkimisi. Võitja nime avaldab sihtasutus peale lepingu sõlmimist.
Kärdla sadama toitlustuspinna rendikonkurss tunnistati aga nurjunuks. “Nõukogu kaalus olukorda väga põhjalikult, võttis arvesse varasemaid muresid selle rendipinnaga ja laekunud pakkumuste väikest arvu ning soovides teha võimalikult hea valiku, otsustas uue konkursi kasuks,” ütles Härm. Konkurss kuulutatakse uuesti välja järgmise aasta algul.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411