Reede, november 20, 2020
 

Konkurss turismijuhi kohale jätkub

Kuigi Hiiumaa turismijuhi konkursi tähtaeg oli juba 9. oktoobril ja kandideerimis­avaldusi oli kümmekond, on töökoht Hiiumaa arenduskeskuses siiani täitmata.
Arenduskeskuse juhataja Liis Remmelg ütles, et väljakuulutatud tähtajaks laekunud avaldustest vastas otsitavale ametiprofiilile kolmandik. Konkursi käigus valiti välja ka tugev kandidaat, kes vastas otsitavale profiilile oma kogemuste, teadmiste ja suhtumise poolest ning kellele tehti ka pakkumine. “Kahjuks oli kandidaat sunnitud viimasel hetkel isiklikel põhjustel pakkumisest siiski loobuma,” selgitas Remmelg.
Seega jätkub konkurss turismijuhi – ametinimetusega turismi- ja turundus­spetsialist – kohale. Keskuse juhataja kutsus üles kandideerima inimesi, kel kogemusi ja teadmisi turismi­valdkonna arendamisest ning kes sooviksid Hiiumaa heaks panustada. “See on hea võimalus Hiiumaale tagasipöördujatele, kuna selliseid ametikohti ei liigu just tihti. Sel korral ei sea me kandideerimiseks lõpptähtaega, vaid otsime seni, kuni sobiv inimene on leitud,” märkis Remmelg.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411