Reede, november 27, 2020
 

Anni Kingsepp edendab tempot

Harda Roosna | Hiiu Leht
Hiljutisel Pääsküla raba maratonil võitis Anni Kingsepp (30) poolmaratoni ajaga
1 tund 40 minutit ja 34 sekundit. Pääsküla metsa­teedel ja rabaradadel kulgenud jooks oli Kingsepale tänavu esimene võistlus ning tulemus tuli üle ootuste hea.
Kingsepp selgitas, et alustas kaks kuud tagasi koostööd Sparta jooksutreeneri Ahto Tatteriga. Seni oli meie pikamaajooksja harjutanud iseseisvalt. “Võtsin temaga ise ühendust, et ta aitaks mind kiiremaks saada,” ütles Kingsepp. Tema sooviks on järgmisel aastal oluliselt parandada oma pool­maratoni isiklikku rekordit.
Spordiportaali Marathon100 andmetel on Kingsepa senine parim 21km joostud mullu Rapla Selveri suurjooksul, kus meie maratoonar sai kirja aja 1:34:43. Samuti soovib Kingsepp parandada oma maratonijooksu tulemust.
Maratonirekordi ettevalmistuse sätib Kingsepp tulevaks sügiseks. Pikamaajooksja nentis, et tippvormi ajastamise muudab keeruliseks teadmatus, kas võistlused ikka saavad toimuda.
21. novembril toimunud 19. Pääsküla raba maratonil osales kokku 99 jooksjat ning maratoni kiireimad olid Margus Luhtoja ja Siiri Pilt. Heategevusliku jooksuga koguti 2775 eurot, mis läheb Nõmme spordiklubi kergejõustiklaste toetuseks.
Võistlust korraldas spordi­klubi Haanja Rattamaratonid.

KADI KIIVER

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411