Teisipäev, oktoober 6, 2020
 

Veel saab esitada aasta isa kandidaate

Harda Roosna | Hiiu Leht
Hiiumaa aasta isa 2020 kandidaate saab esitada veel nelja­päeva, 15. oktoobrini.
Kandidaatide vahel teeb valiku seitsme­liikmeline žürii, millesse kuulub kuus Hiiumaa naiskodukaitsjat ja konkursi patroon, ettevõtja Mati Nurs.
Tiitlit saab taotleda isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodust armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Tiitlisaaja valimisel peetakse silmas ka seda, et aasta isa oleks lisaks laste kasvatamisele silmapaistvalt tubli ka muudel elualadel. Kandidaat peab olema Eesti vabariigi kodanik ja rahvastikuregistri järgi Hiiumaa elanik. Konkursi eesmärgiks on väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste kasvatamisel, aga ka tema vabatahtlikku tegevust.
Ettepanekuid tiitli andmiseks võivad teha kõik soovijad – nii asutused, organisatsioonid kui eraisikud. Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja perekonnanime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit, laste arvu, vanuseid ja nimesid ning kandidaadiks esitamise põhjendust. Ettepanekuid oodatakse 15. oktoobrini meiliaadressil hiiumaaisa@gmail.com või postiga aadressil Väike-Sadama 14, Kärdla.
Naiskodukaitsjad valivad Hiiumaa aasta isa seitsmendat korda. Laureaat kuulutatakse välja isadepäeva peol. Varem on saanud aasta isa austava tiitli Jaanus Valk, Timo Lige, Jaan Kallisma, Tiit Uusoja, Andres Laanejõe ja Taavi Teller.
Tänavune aasta isa tiitel antakse üle isadepäeval Palade koolimajas pühapäeval, 8. novembril.
Helja Kaptein

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411