Teisipäev, oktoober 13, 2020
 

Vald saab kolmeseks

Liina Siniveer
Pühapäeval, 25. oktoobril saab kolmeaastaseks Hiiumaa vald, sünnipäeva aga tähistatakse terve oktoobrikuu. Kuni 24. oktoobrini kestab orienteerumismäng “Avasta Hiiumaad III”. Hiiumaa erilistesse ja olulistesse paikadesse on peidetud 17 kontrollpunkti, kus on küsimus selle paiga kohta. Orienteeruda võib üksi või koos sõpradega ja raja läbimiseks võib kuluda kasvõi mitu päeva. Samas pole kohustuslik kõiki kontrollpunkte üles leida, pigem soovitavad mängu korraldajad tunda mõnu uute paikade avastamisest.
Sünnipäeva puhul võtavad osavallavanemad valla­kodanikke vastu reedel, 23. oktoobril kella 10–13ni osavallamajades. Kaetud on pidulauad, tutvuda saab valla tegemistega ja arutleda huvipakkuvatel teemadel.
Valla sünnipäevamatkale minnakse Suuremõisa jõe äärde pühapäeval, 25. oktoobril kell 12. Matkaklubi Muku korraldatud retke pikkuseks on umbes 5 kilomeetrit ning jalutada saab siledal pargiteel, aga ka rängata võsas põlisasukate tegutsemisjälgi uurides ja nautida sügisvärvides jõevooge. Pärast matka saab keha kinnitada ja sünnipäevakringliga maiustada. Samas loositakse välja orienteerumismängu auhinnad.
HELJA KAPTEIN

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411