Teisipäev, oktoober 20, 2020
 

Selgusid aasta isa kandidaadid

Reedeks oli esitatud Hiiumaa aasta isa valimiseks üheksa kandidaati. Naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskonna aseesinaine Marge Vähter ütles, et kandidaate laekus kogu saarelt, konkurents oli tihe ja võrdväärseid kandidaate mitu. “Rõõmu teeb, et lisaks isadele on kandidaatide hulgas ka vanaisa, kes hoolitseb oma lastelaste eest,” märkis Vähter.
Tunnustamiseks esitati Marko Pruul Emmaste Lepiku külast, Urmet Paumees Nurme ning Valdu Klee Kõpust Ülendi külast, Rein Saarmets Lelu külast, Tambet Toomemäe ja Ermo Lepamaa Käinast, Urmas Alliksoo Õngust, Aleksander Vanjuk Kärdlast ja Priit Jürimäe Nõmbast.
Hiiumaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa seitsmendat korda. Esimese Hiiumaa aasta isa tiitli sai Jaanus Valk, siis Timo Lige, Jaan Kallisma, Tiit Uusoja, Andres Laanejõe ja eelmisel aastal Taavi Teller.
Hiiumaa aasta isa 2020 selgub pühapäeval, 8. novembril Palade koolis isadepäeva peol, kus esinevad kooliõpilased ja külakosti pakub etendusega “Polkovniku lesk” SEE teater Haapsalust. Tasuta pidu lõpeb ühise suupistelauaga.

HELJA KAPTEIN

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411