Teisipäev, oktoober 6, 2020
 

Hiiumaa koduveinikonkurss tuleb taas

MTÜ Hiiu Öko kutsub juba neljandat aastat osalema Hiiumaa koduveinikursil. Nagu nimigi ütleb, oodatakse eelkõige hiiumaisest toorainest ja hiidlastest meistrite käe all valminud koduveine. Tuua võib nii valgeid, roosasid kui punaseid, nii koduaia kui metsamarjadest valminud, nii magusaid kui kuivi jooke.
Lisaks konkursile annab osalemine korraldaja sõnul väga hea võimaluse oma loomingut ka teistele tutvustada, kogemusi vahetada.
Hiiumaa Koduveinikonkursi lõpuüritus koos žürii hindamistulemuste väljakuulutamisega algab laupäeval,
10. oktoobril kell 18 Baabade kohvikus Kärdlas. Sel aastal on andnud nõusoleku tulla veine hindama ka Valgejõe Veinivilla omanik ja veinimeister Tiina Kuuler.
Konkursil osalemiseks palume oma vein või veinid tuua hiljemalt reedeks, 9. oktoobriks Kärdla Päevakeskusesse Põllu tn 1. Päevakeskus on avatud esmaspäevast reedeni kella 9–15ni ja laupäeval kella 10–14ni.
Pudelil peab olema silt, millel on märgitud valmistamise aasta ja tooraine. Rohkem kui ühe tooraine puhul kirjutage need järjekorras vastavalt osakaalule, alustades peamisest. Võistlusele esitatud vein peab oleme vähemalt 0,5liitrises klaaspudelis.
Kui pole võimalust veini päevakeskusesse tooma tulla, võtke korraldajaga ühendust ja leiame lahenduse.
Üritust toetab Leader programm.
Ootame rohket osavõttu!
Info telefonil 524 4110.
Korraldaja MTÜ Hiiu Öko

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411