Teisipäev, oktoober 6, 2020
 

Ettevõtlusnädal Hiiumaal

Eilsest pühapäeva, 11. oktoobrini kestvale ettevõtlus­nädalale “Avasta ette­võtlikkuse valem!” on aktiivne registreerumine kestnud juba kaks nädalat.
Arenduskeskuse juhataja Liis Remmelg ütles, et Hiiumaal on sel aastal ettevõtlusnädala fookuses targem, teadlikum ja nutikam ettevõtlus, kuna üha olulisemaks on muutunud teistmoodi ja eristuvad lahendused, äriideed.
“Selleks pakume nii uusi ideid ja teadmisi mitmekesise programmi kaudu, näiteks räägime tänavusel ettevõtluspäeval ette­võtlusest Lääne-Eesti saar­tel biosfääri programmi valguses ehk elukeskkonna hoidmisest, kohaliku ressursi mõistlikust kasutamisest ja ringmajandusest,” rääkis Remmelg. Ettevõtlus­päev toimub homme, 7. oktoobril ja osalemiseks tuleb registreeruda veebilehel https://ettevotlusnadal.ee/hiiu/ Samast leiab infot seminaride kohta, millest paljud toimuvad veebis: “Kuidas alustada e-äriga?”, “Kuidas kohelda e-poe klienti kui kuningat?”, “Välis­värbamine – abiks tööandjale” jt. Koostöös Hiiumaa ettevõtjate liiduga antakse 8. oktoobril avalöök sarjale “Ettevõtjate inspiratsiooniõhtud”, mis hakkavad toimuma iga kuu. Üleeestiline ettevõtlusnädal toimub sel aastal 15. korda, nädalat korraldavad kõigi 15 Eesti maakonna arendus­keskused.
Ettevõtlusnädala korraldajad järgivad vabariigi valitsuse ürituste korraldamise nõudeid ja terviseameti soovitusi, et tagada kõikidele huvilistele turvaline üritustel osalemine. Korraldajad soovitavad siseruumides toimuvatel sündmustel kanda maske.

HIIU LEHT

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411