Reede, september 11, 2020
 

Toetajate tänukontserdil laulab Ain Anger

Harda Roosna | Hiiu Leht
Harda Roosna | Hiiu Leht
Harda Roosna | Hiiu Leht
SA Kärdla Kirik nõukogu esimees Enn Kunila teatas eile rõõmsa uudise – Kärdla kiriku toetajate tänukontserdi annab maailma­kuulus ooperilaulja Ain Anger.
Enn Kunila ütles, et kutsuda Ain Anger tänukontserdile esinema, oli tema suur soov. Realiseerida õnnestus see vaid tänu kahe mehe sõprusele ja asjaolule, et Euroopas kehtivad koroonapiirangud ja paljud suured ooperimajad on pausil. Tänu sellele kuuleb Viinis Kammersängeri tiitliga pärjatud Ain Angerit ka täna ja pühapäeval

Rahvusooperis Estonias ooperis “Faust”, kus ta särab Mephistophelese rollis.
Laupäeval, 3. oktoobril kell 18 Kärdla kirikus algaval kontserdil saadab Ain Angerit pianist Mihkel Poll, kes käis kauniks uuendatud kiriku akustikat testimas sel suvel ja andis siin ka kontserdi. Kaastegev on ka Estonia kontsertmeister viiuldaja Mari Poll.
Kui jaanipäeval taaspühitseti renoveeritud Kärdla kirik, tohtisid korraldajad kehtinud piirangute tõttu tänupeole kutsuda vaid 100 inimest ehkki kirik mahutanuks 450.
“Loomulikult tahaks, et kogu Hiiumaa oleks meie rõõmupeost osa saamas ja pool mandrit ka,” ütles Kunila
tookord. Ja käis ka välja lubaduse, et niipea, kui olud võimaldavad, korraldatakse tänupidu kõigile annetajatele.

Kutse kontserdile saadetakse kõigile teadaolevatele toetajatele ja annetajatele. Oodatud on ka anonüümsed annetajad ning kõik, kes hoolivad Kärdla kirikust ning selle rollist saare muusika- ja kultuurielus.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411