Teisipäev, september 22, 2020
 

Tänukontserdile oodatud kõik annetajad

erakogu
Kärdla kiriku taaspühitsemisel, mis toimus 24. juunil, tänati paljusid, kes kiriku renoveerimise heaks panustanud. Kuid jaanipäeval tohtisid korraldajad kehtinud piirangute tõttu tänupeole kutsuda vaid 100 inimest ehkki kirik mahutanuks 450. Tookord käis renoveerimistöid korraldanud SA Kärdla kirik nõukogu esimees Enn Kunila välja lubaduse – niipea, kui olud võimaldavad, korraldatakse tänupidu kõigile annetajatele.
Nüüdseks on ka esineja teada – Kärdla kiriku toetajate tänukontserdi annab maailmakuulus saarlane, bassilaulja Ain Anger, kes laulab rolle Viini riigiooperis. Kärdla kontserdil saadab teda pianist Mihkel Poll, kaastegev on ka Estonia kontsertmeister viiuldaja Mari Poll.
Laupäeval, 3. oktoobril kell 18 Kärdla kirikus algavale kontserdile saadavad korraldajad kutse kõigile teada­olevatele toetajatele ja annetajatele.
Enn Kunila ütles, et oodatud on ka anonüümsed annetajad ning kõik, kes hoolivad Kärdla kirikust ning selle rollist saare muusika- ja kultuurielus.
Kutsel on kirjas, et enda osalemisest palutakse teada anda hiljemalt 28. septembriks, samaks ajaks võiks endast teada anda ka need, kes kutset pole saanud, kuid soovivad kontserdil osaleda, meiliaadressil grete.elmi@liviko.ee
Kärdla kiriku renoveerimist aastaringi kasutatavaks pühakojaks ja kontserdipaigaks toetas 96 nimeliselt teadaolevat eraannetajat ja 15 ettevõtet, Hiiumaa vald ja Eesti Vabariik, lisaks hulk anonüümseid annetajaid. Suurtoetajad on Eesti Vabariik, Enn Kunila, Hiiumaa vald, OÜ NG Investeeringud ja Jüri Käo.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411