Teisipäev, september 15, 2020
 

FC Hiiumaa alistas tabeliliidri III liiga läänepiirkonna

10. vooru mängus kohtusid kodusel Kärdla staadioni murul Rummu Dünamo ja FC Hiiumaa. Esimesena sai mängu 35. minutil “jala valgeks” FC Hiiumaa noormängija Hargo Liiving, kellele see oli hooaja esimene värav. Noormees lõi palli 16 meetri karistusala tagant vasaku jalaga, õhust üle puusa otse värava tagumisse ristnurka, kuhu vastaste väravavaht oli jõuetu sekkuma. Värav meenutas tehniliselt soorituselt Zlatan Ibrahimovici ja oli tõeline iluvärav. See oli ka ülesanne, mille peatreener Mario Degtjov oli Liivingule vahetult enne mängu algust andnud: “Loo võimalus ja vajuta kaugelt”.
1:0 hiidlaste juhtides mindi vaheajale. Teisel poolajal, mängu 58. minutil realiseeris vasakult küljelt antud täpse tsenderduse peaga Rummu Dünamo mängija Aleksandr Seppago.
Tulemuseks tablool seis 1:1, mis püsis koguni mängu normaalaja viimase minutini. 75. minutil vahetusest sekkunud tipuründaja Georg Linkov lõi peaga mängu otsustava värava, kui playmaker, Karl-Johan Kastein andis paremalt küljelt filigraanse tsenderduse trahvikasti ja Linkov oli esimene, kes pallini jõudis ja selle peaga püüdmatult väravasse suunas. Kõik see juhtus 15 sekundit enne lõpuvilet.
Tulemus 2:1 ja teenitud 3 punkti pakkus pea­treener Mario Degtjovile rahulolu, kuid palju realiseerimata olukordi on need, millele tema sõnul tuleb keskenduda edaspidi. Igal juhul on FC Hiiumaa peale seda võitu suures mängus tagasi!
FC Hiiumaa mängis koosseisus Imre Riik, Tanel Klee, Sander Laur, Jaagup Kopli, Rando Suuster, Holger Sepma, Hargo Liiving, Karl Johan Kastein, Andris Valk (Georg Linkov), Kert Kütt (Robin Valting), Jaanus Sõmer ja varus Johannes Niinemäe.
Hiidlastel on jäänud hooaja lõpuni veel kaheksa kohtumist.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa jalgpall

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411