Reede, august 28, 2020
 

Sulev ja Diana, kus te olete?

PPA
PPA
Ka väikesel Hiiu saarel tuleb inimeste kadumisi ette, eksitakse metsa, lahkutakse kodust lähedastele ütlemata, päriselt kadunuks jäädakse siiski väga harva…
72aastane Sulev lahkus kolm kuud tagasi oma Kärdlas Liiva tänaval asuvast kodust. Suleviga oli lähedastel viimati kontakt 29. mail kella 18 paiku, kui ta kodust lahkus. Siis oli Sulevil seljas must lühike jope, jalas sinised dressipüksid ja crocsid ning peas musta värvi punase triibuga kootud müts. Sulev on umbes 170 sentimeetrit pikk ja kõhna kehaehitusega. Telefoni Sulevil kaasas ei ole, ka tarvitab ta igapäevaselt ravimeid ega pruugi aeg-ajalt ümbritsevat korrektselt tajuda. Politseinikud kontrollisid Sulevi võimalikke viibimispaiku ja suhtlesid tema lähedastega, siiani pole aga Sulevit leida õnnestunud.
Kärdla politseijaoskonna juht Moonika Raudsepp rääkis, et juunikuu alguses Sulevi asukoha tuvastamiseks käima lükatud aktiivsete otsingute käigus on politsei tähele­panelikelt inimestelt saanud neli vihjet. “Oleme neid kõiki kontrollinud, kuid kahjuks ei ole need viinud Sulevi leidmiseni,” ütles Raudsepp.
Politseijuhi kinnitusel on see, et Sulevit pole seni õnnestunud leida, pigem erandlik kui tavapärane. Viimase viie aasta jooksul ehk 2015. aastast siiani on kogu Eestis teada antud 34 515 kadunud inimesest, Hiiumaal on sama aja jooksul politseile teatatud 120 kadunud inimesest. “Oleme tuvastanud kõigi nende asukoha, välja arvatud Sulev, keda jätkuvalt otsime,” ütles Raudsepp.
Politsei otsib Sulevit jätkuvalt ja ootab tema võimaliku viibimispaiga kohta infot telefonil 5883 8190, häirekeskuse lühinumbril 112 või meili­aadressil marko.kallas­ ­­­@politsei.ee Politseinikud kontrollivad kõiki Sulevi võimaliku asukoha kohta saabunud vihjeid.
Siiamaani otsib politsei ka 2008. aastal kadunud 45aastast Dianat, keda viimati nähti Hiiumaal Kidaste külas.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411