Teisipäev, august 11, 2020
 

Orjakus kõlab Maia Vahtramäe “Augusti unistus”

ERAKOGU
Sel neljapäeval esineb Orjaku külamajas oma soolo­kontserdiga “Augusti unistus” noor laulja Maia Vahtramäe. Tegemist on Hiiumaa juurtega laulja esimese etteastega sünni­saarel.
Maia Vahtramäe on publikule tuntud erinevatest muusikaprojektidest, nagu näiteks ansambel Põhja-Tallinn ja telesaade “Su nägu kõlab tuttavalt”.
Esitusele tulev akustiline kava on pärit üsna laiahaardelisest repertuaarist, kuulajaile kõlavad nii laulja enda lood kui kaverid tuntud eestikeelsetest lugudest.
Maia Vahtramäe on öelnud, et iga lugu on tema jaoks omamoodi nagu rännak, millele ta annab kogu hinge ja püüab ka kuulajad endaga kaasa viia sellesse sala­maailma, kuhu muidu teisi ei lubata… Oma esimesel Hiiumaa soolokontserdil kuulajatele lauldes avab lauljatar ukse oma hinge ja on õnnelik, kui seda kuulama tullakse.
Kontsert “Augusti unistus” Orjaku sadama külamajas algab neljapäeval, 13. augustil kell 19.
Kontserdi helindamist toetab Eesti kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp.
Kassari Kultuurinelja­päevade kontsertide raames on Kassari saarel sel suvel toimunud juba mitmed kaunid kontserdid, üles on astunud Ülari Kirsipuu, Rebecca Kontus ja Paul Daniel, Kristjan Üksküla, Lõõtsavägilased, Dagö jt.
Augustikuus on oodata veel Mari Jürjensit ja Ingel Unduskit Kassari rahvamajja.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411