Teisipäev, juuli 7, 2020
 

Peaminister tänas Eesti inimesi

Peaminister Jüri Ratas tänas reedel Tallinna botaanikaaias toimunud tänukontserdil eri elualade esindajaid, kes aitasid lahendada koroonaviirusest põhjustatud eriolukorda.
“Te kõik olete teeninud ära suure tänu ja tunnustuse. Teie töö ja panus ka kriisi kõige kriitilisematel hetkedel väärib siirast imetlust,” ütles ta. “Kõigi eestimaalaste käitumine on olnud neil rasketel kuudel väga mõistlik. Mitte ükski piirang ega keeld ei töötaks, kui me neisse ei usuks ega nende järgi oma käitumist ei seaks.”
Ratas tänas oma kõnes tervishoiutöötajaid, teadlasi, päästeametnikke, politseinikke, kaitseväelasi ja kaitseliitlasi, terviseameti ja häirekeskuse töötajaid, ettevõtjaid, ametnikke, haridus- ja sotsiaaltöötajaid, diplomaate ja konsulaartöötajaid, ajakirjanikke ja meedia-
töötajaid, vabatahtlikke, kohalike omavalitsuste ja põhiseaduslike institutsioonide esindajaid ning kõiki Eestimaa inimesi.
Hiiumaalt olid tänuvastuvõtule kutsutud Hiiumaa vallavanem Toomas Rõhu, Kärdla politseijuht Moonika Raudsepp, haigla juhatuse liige Riina Tamm ja Hiiu Lehe peatoimetaja Harda Roosna.
Kõik vastuvõtule kutsutud said osa tänukontserdist, tänumedali ja väikese kingituse.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411