Reede, juuni 26, 2020
 

Tuult tiibadesse, Hiiumaa koolilõpetajad

Argo Nurs
Hiiumaa Gümnaasium
Johanna Aaslepp
Erki Ala
Johannes Markus Altmäe – kuld
Raiko Apri
Kristina Joarand – kuld
Berenike Järvekülg – kuld
Triin Jürimäe – hõbe
Anett Kaev
Gerit Kala
Teele Kanarbik – kuld
Maria Johanna Kaskor – hõbe
Angela Kattel
Birgit Kibus – kuld
Jannela Kokla
Katariin Kokla – kuld
Kenert Kraavik
Krislyn Kroon – kuld
Gregori Kuuse
Arbo Lepamaa
Marijaana Lobanovitš
Triin Lüll
Lily Marlen
Markko Matt
Kelly Nurk – hõbe
Taavi Pahk
Annabel Pielberg – kuld
Greete Piil
Karin Pisa
Hanna Prants
Rein Reinu
Artur Reitalu
Steven Ruus
Janis Salumaa
Jandre Savenkov
Aleksander Silk
Keitlin Sinijärv
Johannes Soonik
Triin-Marleen Suve – kuld
Anna-Brita Tall – hõbe
Mark Morten Tammeveski
Getter Tartu
Aditi Toome
Anna Marie Vasar
Klassijuhatajad Liisa Vals ja Anneli Salumaa

Kärdla Põhikool
9. A
Eva-Lota Eespakk
Tristan Elmi
Karl-Oskar Kaarli
Kaspar Kalmus – 4 ja 5
Nora Kattel – 4 ja 5
Markus Kivi
Risto Kivistik
Liisu Koppel
Jorgen Kuivonen
Eduard Mattis Lilleõis
Klaus Lukas
Rene Otsing
Klassijuhataja Timo Lige


9 B
Getter Arunurm – 4 ja 5
Cesslyn Pass – 4 ja 5
Eliise Rehepapp
Aone Reitav
Sofia Saarnak
Emma Salumaa – 4 ja 5
Agnes Katariina Selirand – kiituskiri
Katharina Simson – 4 ja 5
Anni Soonik
Mari Soonik – 4 ja 5
Mirjam Süsi – 4 ja 5
Jako Teller
Tamor Tomson- kiituskiri
Ingel Ulla
Viktooria Vesingi – 4 ja 5
Klassijuhataja Timo Lige


Käina Kool
Siret Hiiemäe
Carolin Kamberg
Kaur Maanus Kartus
Liisu Kase
Liisi Klee
Annabel Nigu – kiituskiri
Henri Paulus
Kermo Platov
Ringo-Lehari Purge – 4 ja 5
Rebeka Johanna Puttonen
Karl-Markus Rool
Greete-Liis Rünt– 4 ja 5
Anti Tamm
Kaspar Tammeveski
Mari-Liis Toomemäe – 4 ja 5
Eduard Transtok
Klassijuhataja Anneli Sadam


Emmaste Põhikool
Karl Johanson
Christofer-Robin Kaevand – 4 ja 5
Sten Kerk
Ralf Markus Klementa – kiituskiri
Helena Pruul – kiituskiri
Lisanna Pruul – kiituskiri
Kertu Liisa Põtter – kiituskiri
Maria-Viktoria Reimets
Anna Elisabeth Remmelg – 4 ja 5
Tobias Remmelg – 4 ja 5
Oleander Saar – 4 ja 5
Rasmus Sadul
Johannes Teekel
Arabella Valtin – 4 ja 5
Klassijuhataja Katre Pruul


Lauka Põhikool
Kairi Kokkota – 4 ja 5
Kardo Liinjärv – 4 ja 5
Trevor Marcus Heido
Kermo Kala
Eiki Sören Mario Keskla
Henri Lilp
Geidi Prilipuhov
Klassijuhataja Siiri Pielberg


Palade Põhikool
Marleen  Aun – 4 ja 5
Getlin  Juhe – kiituskiri
Aiko Kaasik
Lili Karukäpp – 4 ja 5
Klaarika Küttim – 4 ja 5
Markkus-Erik Leivalt
Martin Nurk
Heino Reinpal
Klassijuhataja Kersti Rõbtšenko
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool VI kl


Elisabet Kallas
Harles Lukk
Heleri Lepik
Klassijuhataja
Jaana Omann

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411