Reede, juuni 12, 2020
 

Tenniseklubi alustab hooaega suurelt

Ants Vahtras
Hiiumaa tennise­klubi avab sel nädala­vahetusel hooaja karikavõistlusega Tuulekala Cup.
Reedel, 12. juunil ja laupäeval, 13. juunil näeb Turu tänava väljakutel mängimas tenniseharrastajaid üle Eesti. Tenniseklubi juhatuse liikmed Tanel Malk ja Oliver Tatar, kes Tuulekala Cupi karikavõistlust korraldanud seitse aastat, juhtisid tähelepanu, et sel aastal on kõvasti uuendusi.

Külalised saabuvad tenniseväljakule valla poolt täielikult välja ehitatud Turu tänavat mööda. Pealtvaatajatel on võimalik istuda ja nautida mänge katusega varustatud tribüünidel, kust avaneb parim vaade igasuguse ilmaga.
“Kui arhitekt Kaspar Kruuse on väga rahul, siis loomulikult ei saa mina mitte rahul olla,” kommenteeris Tanel Malk, kes tribüünide projekti eest vedas.
Klubi hing ja süda, tennisetreener Tiiu Masing on teinud ära väga suure töö ja kõikide tenniseharrastajate jaoks ette valmistanud neli tipptasemel saviliivaväljakut, mida laagrid juba mõnda aega on kasutada saanud.
Tuulekala Cupil peetakse segapaaride arvestust ning kuna klubil on neli võistlus­väljakut, on optimaalne võistlejate arv 32 ehk 16 paari.
Mängud algavad juba sel reedel, 12. juunil kell 13 ning kestavad kaks päeva. Karika­võistluse Tuulekala Cup orienteeruv lõpp on laupäeval kell 18.
Ootame kõiki tennise­huvilisi kaasa elama!

Kristi Linkov
Hiiumaa tenniseklubi

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411