Teisipäev, mai 12, 2020
 

Hiiu Folk jätab aasta vahele

HIIU FOLK
Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma publiku, esinejate ja korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata.
“Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. “Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid järgmise aasta festivalile laulma ja mängima tulla.”
16. Hiiu Folgile, mis pidi toimuma 16.–19. juulini, oli tulemas 35 esinejat ja kollektiivi.
Ärajäänud peo asemel otsustasid korraldajad välja anda festivali 15 aastat kokku võtva fotoalbumi, mis ilmub sel suvel, kas juulis või augustis.
“Hiiu Folk ei ole olnud vaid muusikafestival, see on olnud ka võimalus tutvustada Hiiumaad,” ütles Nõlvak.
“Oleme nende aastate jooksul oma festivalipubliku viinud väga erinevatesse paikadesse: laidudele, majamuuseumidesse, kirikutesse, kabelitesse, metsa, luidetele, sadamatesse… fotoalbum ongi kui üks imeline rännak mööda Hiiumaad, mis peale festivali tutvustab ka saare kaunist loodust.”
Tänavuse Hiiu Folgi passi saab tagasi müüa Piletilevi kaudu. Kõigi pääsmetega seotud küsimustega soovitavad korraldajad pöörduda otse Piletilevi klienditeeninduse poole ning piletiraha tagasisaamisel varuda veidi kannatust.
Kõigile, kes folgipassi eest raha tagasi ei küsi ja festivali sel moel toetavad, kingivad korraldajad Hiiu Folgi 15 aastat kokku võtva fotoalbumi.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411