Reede, märts 27, 2020
 

Poebussile minnes tee ostunimekiri enne valmis

Hiiumaa Selver
Hiiumaa Selveri juhataja Krista Metsand teatas, et olukorra võimalikult ohutuna hoidmise nimel võttis vastu otsuse kliente poebussi sisse mitte lubada.
Nii on alates eilsest, 26. märtsist klientidel Selveri Rändpoodi sisenemine keelatud, kuna bussi kitsas ruum ei võimalda tagada inimeste vahel piisavat vahemaad.
“Läbimõeldud ostunimekirja saab ulatada poebussi teenindajatele, kes kauba komplekteerivad ning bussi sisenemine toimub vaid ühekaupa, kauba eest maksmiseks,” selgitas Metsand.
Nimekirja koostamiseks vajalik paber ja pliiats on olemas ka poebussis. “Soovitame siiski nimekiri eelnevalt läbi mõelda ja koostada kodus,” ütles Metsand ja palus ostjatelt mõistmist.
“Püüame bussi ikka veel töös hoida, et inimesed ei peaks tingimata maapaost välja linna tulema ja kes harjunud bussist oste sooritama, saaks seda teha,” lisas ta.
Vabariigi valitsuse tänasest karmistatud eriolukorra meetmete järgi tohivad inimesed koos olla vaid kahekaupa, välja arvatud pered, ning avalikus ruumis tuleb inimeste vahel hoida kahemeetrist vahemaad.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411