Reede, märts 20, 2020
 

Noored pakkusid parema rendihinna

ERAKOGU
Mullu Rannapaargu kõrval menuka Baywatch Beach Bar´i avanud noored ettevõtjad võitsid valla korraldatud rendikonkursi ja plaanivad sel suvel naasta veel vingemalt.
Eelmisel suvel avasid noored ettevõtjad Karl Johan Kastein ja Robin Valting Rannapaargu lähistel asuval valla kinnistul menukaks osutunud peokoha
nimega Baywatch Beach Bar. Sügisel uksi sulgedes oli ranna­baari tulevik lahtine, sest ettevõtte rendileping Kärdla osavallaga lõppes.
Jaanuaris korraldas Hiiumaa vallavalitsus Rannapargi kinnistu 1643ruutmeetrise ala rendile andmiseks eel­läbirääkimistega pakkumise. Tähtajaks, 20. veebruariks laekus kaks pakkumist. Üks pakkuja oli OÜ JVK Holding ehk samad noored, kes eelmiselgi aastal samas kohas kohvikut pidasid, teine pakkuja oli restorani Rannapaargu omanikfirma OÜ Hiiumaa Rannapaargu.
10. märtsil kinnitas Hiiumaa vallavalitsus pakkumise võitjaks OÜ JVK Holding, mille pakutud rendihind oli parem.
Vallavalitsuse otsust on 30 päeva jooksul võimalik veel vaidlustada. Kui otsust ei vaidlustata, saab vald võitjaga lepingu sõlmida. Vallavara kasutus­lepingut sõlmima volitati Kärdla osavalla vanem Lauri Preimann.
Uus menüü ja telk
Hiiu Lehele ütles Karl Johan Kastein, et toitlustuskoha idee ja kontseptsioon on neil laias plaanis sama. “Aga nagu eelmisel aastal välja hõikasime, tahame igas elemendis sammu edasi teha,” märkis ta. Kavas on tõsta toidu kvaliteeti, täiendada menüüd ja parendada üldist heakorda. “Plaanime lisaks lauatenniselauale lisada veel samalaadseid mänge, uuendada mööblit ja valguslahendusi,” loetles Kastein. Kasutusele võetakse ka telk, et vabaõhubaari sündmused n-ö ilmastikukindlamaks muuta ja need saaksid toimuda iga ilmaga.
“Muutused seoses toidu ja mängudega võiksid meid muuta muuhulgas ka lastesõbralikumaks,” lisas Kastein.
Tulenevalt praegusest eriolukorrast ei saanud ta veel baari täpset avamisaega välja hõigata. “Kui olukord laheneb, siis oleme valmis ja anname endast parima, et rahvas ka sel aastal Kärdla randa tuua,” lubas ta.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411