Teisipäev, veebruar 4, 2020
 

Soela dokis, sõidab asenduslaev Reet

Kihnu Mere selts
Alates laupäevast seilab Saaremaa ja Hiiumaa vahelisel Sõru–Triigi liinil reisiparvlaev Reet, liini teenindav PL Soela läheb dokki hooldusesse.
Esimest korda väljus Reet Triigi sadamast laupäeval kell 19. Asenduslaev on liinil eeldatavasti kuni järgmise laupäevani, teatas liini opereeriv Kihnu Veeteed veidi enne laeva väljumist.
“Soela dokkimist oleme planeerinud juba pikka aega, sooviga teha see madal­hooajal, mil asendus­laeva väiksema mahutavuse tõttu probleeme reisijatele kõige vähem,” selgitas ettevõtte juhataja Andres Laasma. “Dokkimise aeg ja etteteatamise pikkus ei sõltunud mitte niivõrd meist kui Baltic Workboati töögraafikutest,” lisas ta.
Dokkimise käigus teeb laevaehitaja väiksemaid garantiitöid ja kondel­käiturite tootja mõõdistab sõukruvi, mis vajadusel saadetakse Soome tehnilisse kontrolli.
Asenduslaev jääb esialgsetel andmetel liinile kuni reedeni 7. veebruarini. “Reisijate jaoks on PL Reet pardal tagasihoidlikumad võimalused toitlustamiseks – pakume üksnes jooke ja pakendatud kaupu. Lisaks sellele on väiksem autoteki mahutavus ja Reet võtab pardale kuni 20 sõiduautot.”

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411