Teisipäev, jaanuar 14, 2020
 

TS Laevad otsib konkursiga uut juhatuse liiget

OÜ TS Laevad nõukogu kutsus juhatusest tagasi teeninduse valdkonna eest vastutanud Pille Kauberi ja korraldas uue juhatuse liikme leidmiseks konkursi.
Kandideerima oodatakse kuni 20. jaanuarini. Uue juhatuse liikme vastutusala on parvlaevaliikluse teeninduskvaliteedi arendamine ja hoidmine.
Kauber liitus OÜga TS Laevad 2016. aasta oktoobris, töötas müügi- ja teenusevaldkonna juhina. Alates möödunud aasta veebruarist oli ta juhatuse liige ja vastutas teeninduse valdkonna eest. TS Laevade nõukogu tänab Pille Kauberit tema suure panuse eest laeva­firma teenindusvaldkonna ülesehitamisel, teatas Tallinna Sadam börsile.
TS Laevade juhatus on kolmeliikmeline, sinna kuuluvad juhatuse esimees Jaak Kaabel ja Guldar Kivro. Kolmanda juhatuse liikme leidmiseks korraldas firma konkursi.
Tallinna Sadama gruppi kuulub ka jäätmekäitlusega tegelev sidusettevõte AS Green Marine. Kontserni 2018. aasta müügitulu oli 130,6 miljonit eurot, korrigeeritud EBITDA 74,4 miljonit eurot ning puhaskasum 24,4 miljonit eurot.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411