Reede, detsember 6, 2019
 

Topeltkullad paarismängude MASTERSilt

Leemet Käär
Georg Linkov
Andresepäevast, 30. novembrist kujunes Viimsis Karu­laugu tennisekeskuses hiidlaste tennise pidupäev – kaks kuldset ja üks pronksine paar. SEB liigatennise naiste teise liiga paarismängu MASTERSil saavutasid esikoha Liisi Käär ja Anete Tammeveski ning kolmanda liiga MASTERSil Kristi Linkov ja Kärt Loopalu.
Maarika Matt ja Marina Väljas said kolmandas liigas kolmanda koha.
Pärast kolme mängu alagrupis ja 6:4, 5:7, 10:5 võitu poolfinaalis hooaja edetabelit juhtinud paari Nelli Sepp ja Kai Uudeküll (1. asetus) üle kohtusid Liisi Käär ja Anete Tammeveski (2. asetus) finaalis paariga Meeli Einpalu ja Laura Rahe (4. asetus). Hea taktikalise koostöö tulemusena lõppes see mäng 7:5, 6:4 Liisi ja Anete kasuks ning kuldmedalitega.
Edukalt läbitud hooajal võitsid Liisi Käär ja Anete Tammeveski kolm etappi, said ühel etapil teise koha ja olid pikalt hooaja edetabeli liidrid. Võit MASTERSil tõstis neid tagasi esikohale 2019. aasta edetabelis.
Kolmanda liiga MASTERSil võitsid mõlemad meie paarid tasavägistes alagrupimatšides oma konkurendid ja said poolfinaalides vastasteks paarid Tartust. Kristi Linkov ja Kärt Loopalu (1. asetus) alistasid 7:6(4), 6:3 paari Marian Kund ja Kristel Taru (3. asetus). Maarika Matt ja Marina Väljas (2. asetus) jäid aga napilt 6:3, 6:7(7), 10:8 alla paarile Eglit Allilender ja Kärt Laarman
(5. asetus), keda Linkovil ja Loopalul oli õnnestunud alagrupis võita ning mängu tulemuseks jäi 4:6, 7:6(3), 14:12.
Finaalis kohtusid uuesti Linkov ja Loopalu ning Allilender ja Laarman. Taas kolme setti 7:6(6), 5:7, 10:6 vajanud mängust väljusid võitjatena ja MASTERSi kuldmedalitega Kristi Linkov ja Kärt Loopalu.
Maarika Matt ja Marina Väljas jäid koos teise Tartu paariga jagama kolmandat kohta.
2019. aasta edetabelis esi­kohal lõpetanud Kristi Linkovi ja Kärt Loopalu punktiseis enne MASTERSit arvesse läinud kuuest paremast tulemusest sisaldas kolme etapivõitu ja kolme teist kohta. Maarika Matt ja Marina Väljas, kel hooaja lõpu edetabelis teine koht, omasid nelja esikoha ja kahe kolmanda koha punkte.

Tiiu Masing
Hiiumaa Tenniseklubi

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411