Teisipäev, detsember 10, 2019
 

Mälumäng on pop ka noorte seas!

ERAKOGU
Google`i teadmised on head, kuid oma mälu ja silmaring veel paremad – nii võiks kokku võtta 27. novembril toimunud vabariikliku koolinoorte mälumängu piirkonnavooru võistluse.
Kärdla põhikooli sööklasse oli kogunenud 22 põhikooli võistkonda kõikidest Hiiumaa koolidest ja 12 gümnasistide esindust, igas tiimis neli liiget. Kõike oli palju – võistlejaid, küsimusi ja hasarti. Kes soovib, saab selles oma silmaga veenduda, vaadates fotogaleriid Hiiumaa gümnaasiumi kodulehel.
Põhimängus oli 50 küsimust, mis esitatud viieste plokkidena, lisaks oli soovijatel võimalus vastata eraldi 15 Tartu rahu puudutavale küsimusele.
Põhikoolide arvestuses võitis 47 punktiga esikoha Kärdla põhikooli võistkond Ma Ei Oska koosseisus Tamor Tomson, Agnes Katariina Selirand, Kaspar Kalmus ja Nora Kattel.
Teiseks tuli 38 punkti kogunud Emmaste põhikooli võistkond Emmaste 9, millesse kuulusid Lisanna Pruul, Kertu Liisa Põtter, Oleander Saar ja Anna Elisabeth Remmelg.
Kolmas koht läks samuti Kärdla põhikooli – võistkond Sada ja Seened, milles mängisid Oliver Matto, Richard Pertel, Mairon Lõndso ja Andro Suuster ning mis kogus 37 punkti.
Gümnaasiumi arvestuses võitis esikoha 52 punkti kogunud võistkond Lollid Luuad koosseisus Maria Johanna Kaskor, Birgit Kibus, Kenert Kraavik ja Rein Reinu.
Teine ja kolmas koht läksid jagamisele. 45 punkti said kokku nii võistkond Ruutjuur Ühest kui Oravake. Ruutjuures mängisid Triin Jürimäe, Johannes Markus Altmäe, Teele Kanarbik ja Krislyn Kroon, Oravakeses Grete-Eliise Kubja, Sofia Apri, Merili Suuster ja Henro Orav.
22. märtsil Viimsis toimuvasse koolinoorte mälu­mängu finaali lähevad Hiiumaad esindama võistkonnad Ma Ei Oska ja Lollid Luuad, 30. jaanuaril Tartu rahu mälu­mängu finaalis esindab meid Ruutjuur Ühest.
Suur tänu, Aave Kark, Külli Jesmin, Katre Pruul, Jana Uuskari, Tõnu Soop, Gudrun Martin, Stiina Lepamaa, Eliis Rajaveer, Sandra Laur, Merili Tursk, Siim Piht, Taavi Toss, Jaanus Sõmer, Quentin Apri, Lily Marlen, Jannela Kokla, Greete Piil, Anna
Marie Vasar ja Kärdla põhikooli sööklarahvas, et aitasite üritust ohjata ja läbi viia.
Kohtumiseni järgmisel mälumängul!
Tiiu Heldema
õpetaja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411