Reede, detsember 13, 2019
 

Kabetajad mängisid turniiril Nõmme Sügis

erakogu
Detsembri esimesel nädala­vahetusel võistlesid meie kabetajad 24. rahvusvahelisel kabeturniiril Nõmme Sügis 64ruudulises kabes.
Mängiti Nõmme huvikoolis ja kokku osales 49 mängijat neljast riigist: Soomest, Venemaalt, Lätist ja Eestist.
Põhiturniiril mängis 27 kabetajat. Eestlastest parim oli Hiiumaa spordikooli kabe­treener Raivo Rist, kes saavutas teise koha, jäädes alla vaid lätlasele Guntars Licisile, kuid edestades vene suurmeistrit Andrey Napreenkovi.
Kokku peeti üheksa vooru ja mängiti Šveitsi süsteemis, ajalimiidiks 20 minutit partiile ja 5 lisasekundit igale käigule. Korraldajate sõnul kujunes turniiri kulg üsna põnevaks ning lõplik paremusjärjestus selgus alles peale viimast vooru.
Spordikooli õpilastest võistlesid turniiril Kätlin Mast, Tamor Tomson, Triin Unt ja Teili Unt. Õpilastest tegi parima tulemuse Kätlin Mast, kes sai kokku ühe võidu ja neli viiki ning lõpetas võistluse naiste arvestuses kolmandal kohal, üldarvestuses 21. koht. Tamor Tomsoni tulemuseks oli samuti üks võit ja neli viiki, mis tõi talle 23. koha. Õdedest Untidest oli Triin naiste arvestuses 24. ja Teili 25. kohal.
Põhiturniiril võistlesid meie noored kõikide mängijatega ehk nii eakaaslaste kui suurmeistritega ning said seega väga vajaliku mängu­kogemuse.
Kristi Linkov
Hiiumaa spordikool

 

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411